Blog

20 marca 2015 Marcin Danielewski

Nasze “małe” zwycięstwa

Nasze “małe” zwycięstwa

Kilka dni temu odnieśliśmy kolejne “małe” zwycięstwo. Przy ciągle rozwijającym się rynku urządzeń mobilnych, nie mogliśmy pozostawać w tyle… Nasza desktopowa strona co prawda działała na urządzeniach mobilnych, ale chcieliśmy zapewnić lepsze UX użytkownikom mobilnym. Ciężka praca ostatnich kilku miesięcy zaowocowała wydaniem nowej strony mobilnej dla naszych europejskich serwisów. W ten sposób użytkownicy smartfonów z Polski, Bułgarii i Rumunii mogą korzystać z interfejsu przygotowanego i zoptymalizowanego specjalnie dla nich. Co ciekawsze, po raz pierwszy w historii naszej firmy tego typu wdrożenie odbyło się na kilku rynkach równocześnie.

Strona mobilna to jednak nie wszystko. Chwilę wcześniej, po dość długiej przerwie w naszej ekspansji zagranicznej, uruchomiliśmy nowy serwis w Peru. Było to możliwe tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników działu IT. Peru jest dla nas prototypem nowego rozwiązania, pozwalającego na szybsze uruchamianie usług na nowych rynkach. Rezultaty są bardzo obiecujące, więc planujemy dalszą ekspansję już wkrótce.

Czym było by jednak zwycięstwo bez jego świętowania – cały dział IT spotkał się, by wspólnie cieszyć się z naszego sukcesu przy torcie, szampanie i odrobinie innych słodkości.

Esky IT - Świętowanie sukcesu

Esky IT - Świętowanie sukcesu

Esky IT - Świętowanie sukcesu

Esky IT - Świętowanie sukcesu

Esky IT - Świętowanie sukcesu

Zobacz na blogu

09.09.2022
Marcin Jahn
It’s Not Just HTTP It’s Not Just HTTP

In today’s world of cloud-based solutions, distributed systems, and microservices-based architectures, network communication is a...

23.08.2022
Adam Mrowiec
Konferencja IPC 2022 Berlin Konferencja IPC 2022 Berlin

Pandemia wreszcie się kończy, dlatego w tym roku postanowiliśmy wrócić do naszych wyjazdów na konferencje....