O nas

Kim jesteśmy?

Zespół ludzi w eSky to zarówno wielu doświadczonych specjalistów, którzy uczestniczyli w rozwoju tej firmy niemal od początku, jak również młodzi, ambitni inżynierowie, których przyciągnęła chęć rozwoju, swoboda twórcza i pozytywna atmosfera, jaka towarzyszy nam na co dzień. Każdy jednak z nas ma swoją własną historię, swoje indywidualne ambicje i własne spojrzenie na to miejsce.

Chyba najlepiej niech sami powiedzą kim są i dlaczego tutaj pracują:

osoba

Piotr Mynarski

Praca w eSky to dla mnie osobiście przede wszystkim praca z wyjątkowymi ludźmi, którzy codziennie dają mi motywację i inspirację do własnego rozwoju. Cenię sobie swobodę i autonomię w obszarze za który odpowiadam a odpowiedzialność, która z tego wynika bardzo mnie motywuje do działania. Świadomość, że buduję rozwiązania na globalną skalę i mam na nie bezpośredni wpływ to dla mnie Wielka sprawa.

osoba

Tomasz Lis

Praca nad ciekawymi tematami jak aplikacje rozproszone, cloud, big data, machine learning daje dużo satysfakcji i możliwości rozwoju. Codzienne wdrożenia pozwalają od razu zobaczyć efekty swojej pracy. W zgranym zespole tworzymy produkt, dzięki któremu konkurujemy z największymi firmami z branży travel na całym świecie.

osoba

Tomasz Przebieracz

Praca w eSky to przede wszystkim możliwość realizowania własnych pomysłów, wdrażania ich i natychmiastowa weryfikacja efektów mojej pracy. To możliwość współpracy i konkurowania z najlepszymi firmami na świecie. To możliwość współpracy z najlepszymi fachowcami i tworzenia na miejscu zaawansowanych technologicznie rozwiązań IT.

osoba

Piotr Pełka

To niesamowite uczucie mieć świadomość że twoja praca wnosi wartość dodaną do biznesu. W codziennej pracy przyświecają nam zasady ITIL’owe “dostarczaj wsparcie tak szybko jak to możliwe” - wspierają nas w tym narzędzia Atlassian. Doświadczeni ludzie i swoboda w działaniu tworzą z eSky unikatową technologię o globalnym zasięgu.

osoba

Dariusz Rusin

Miejsce idealne dla osób, które nie tylko chcą mieć realny wpływ na to co trafia na produkcję, ale także w jakiej jakości. Wysokie zrozumienie aspektów technicznych ze strony biznesu daje unikalną możliwość ciągłego samorozwoju, co silnie przekłada się na wysoki poziom tworzonych rozwiązań. W powiązaniu z współpracownikami, którym po prostu zależy na tym co robią - wiem, że jestem w dobrym miejscu, a moja praca ma znaczenie.

osoba

Rafał Pasternak

W eSky liczą się ludzie, to oni odpowiedzialni są za budowanie wysokowydajnych serwisów opartych na najnowszych technologiach. Współpraca z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami motywuje Nas i daje poczucie spełnienia. Swoboda w działaniu daje duże możliwości wpływania na technologię w której się poruszamy.

Inni pracownicy:

“W eSky podoba mi się sposób w jaki firma stara się godzić cenioną przez programistów elastyczność z coraz większą skalą działania. Dzięki temu mnogość stosowanych technologii idzie z duchem czasu, a ludzie z którymi pracujesz ciągle zaskakują pomysłami i pozwalają mi się samemu rozwijać.”

“Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy”

“Praca zespołowa (pair programming, mob programming) i możliwość dzielenia się wiedzą z innymi osobami z zespołu.”

“Dni techniczne i możliwość pracy nad zadaniami ułatwiającymi pracę, nie związanymi ściśle ze sprintem.”

“W eSky podoba mi się sposób to, że cały czas ulepszamy swoje produkty. Nie tylko Biznesowo ale też technologicznie. Dbamy o wysoką jakość kodu i automatyzację procesów CI.”

“Koleżeńska atmosfera w pracy, dobra organizacja pracy w parach, chętni do pomocy.”

“Coś co podoba mi się najbardziej w pracy w eSky, to możliwość pracy w autonomicznych zespołach, które mają znaczny wpływ na kształt wypuszczanych feature’ów.”

“W eSky podoba mi się samoorganizacja pracy. To, że każdy zespół ma inne flow pracy który cały czas udoskonala aby dostarczać nowe funkcjonalności na czas.”

“Ścisła współpraca deweloperów z zespołami biznesowymi już na etapie wczesnego projektowania.”

“W eSky podoba mi się współpraca z zespołem projektowym. Już na etapie projektowania ma się wpływ na efekt końcowy danej funkcjonalności.”

“W eSky podoba mi się najbardziej atmosfera, którą tworzą pracujący tutaj ludzie. Przede wszystkim nieskrępowane wymienianie się pomysłami i możliwość realnego wpływu na używane technologie i rozwój produktów, które sprzedajemy. Dodatkowo elastyczne godziny pracy oraz samoorganizacja zespołów.”