Jak pracujemy ?

Stale towarzyszy nam chęć udoskonalania metod pracy oraz technologii, z których korzystamy. Jest ona wciąż podsycana przez wymagania konkurencyjnego rynku Online Travel. Zafascynowaliśmy się podejściem, jakie prezentuje firma Spotify i zaadoptowaliśmy ten wzorzec do naszej organizacji.

Wierzymy, że zatrudniając najlepszych ludzi na rynku, budujemy wartość firmy. Każdy z nas ma wpływ na rozwiązania biznesowe, jakie powstają w eSky. Masz dobry pomysł – jesteś mile widziany. Właśnie w taki sposób powstaje większość, tak lubianych przez naszych klientów, rozwiązań.

Metody pracy (Scrum/Agile, UCD)

Ufamy fundamentom Agile. Nie tylko używamy Scrum i Kanban, ale również myślimy w taki sposób. Dowiesz się o tym więcej na naszym blogu.

Technologie

Rozwijamy nasze systemy w oparciu o różne technologie. Rozwiązania backendowe opieramy na platformie .NET, na której działa nasz silnik rezerwacyjny ETS – eSky Travel Search.

Systemy frontendowe powstają na platformie PHP z użyciem Symfony oraz Angulara i Node.js.

Rozwijamy aplikacje mobilne na platformy Android oraz iOS. To bardzo dojrzałe rozwiązania, zarówno technologicznie jak i funkcjonalnie, co potwierdzają liczne nagrody w wielu krajach.

Lista artykułów na blogu.

Dołącz do nas Oferty pracy

Zobacz na blogu

17.11.2019
Dariusz Rusin
eSky zaproszony do współpracy z Huawei w celu integracji aplikacji mobilnej z nowym asystentem eSky zaproszony do współpracy  z Huawei w celu integracji aplikacji mobilnej z nowym asystentem

Chiński gigant w odpowiedzi na blokady technologiczne i handlowe ze strony Stanów Zjednoczonych rozpoczął ambitny...

04.11.2019
Tomasz Lis
eSky ML eSky ML

Hurtownia danych Kilka lat temu cała analiza danych w eSky odbywała się z wykorzystaniem silnika...