Jak pracujemy ?

Stale towarzyszy nam chęć udoskonalania metod pracy oraz technologii, z których korzystamy. Jest ona wciąż podsycana przez wymagania konkurencyjnego rynku Online Travel. Zafascynowaliśmy się podejściem, jakie prezentuje firma Spotify i zaadoptowaliśmy ten wzorzec do naszej organizacji.

Wierzymy, że zatrudniając najlepszych ludzi na rynku, budujemy wartość firmy. Każdy z nas ma wpływ na rozwiązania biznesowe, jakie powstają w eSky. Masz dobry pomysł – jesteś mile widziany. Właśnie w taki sposób powstaje większość, tak lubianych przez naszych klientów, rozwiązań.

Metody pracy (Scrum/Agile, UCD)

Ufamy fundamentom Agile. Nie tylko używamy Scrum i Kanban, ale również myślimy w taki sposób. Dowiesz się o tym więcej na naszym blogu.

Technologie

Rozwijamy nasze systemy w oparciu o różne technologie. Rozwiązania backendowe opieramy na platformie .NET, na której działa nasz silnik rezerwacyjny ETS – eSky Travel Search.

Systemy frontendowe powstają na platformie PHP z użyciem Symfony oraz Angulara i Node.js.

Rozwijamy aplikacje mobilne na platformy Android oraz iOS. To bardzo dojrzałe rozwiązania, zarówno technologicznie jak i funkcjonalnie, co potwierdzają liczne nagrody w wielu krajach.

Nasze projekty

W eSky rozwijamy wiele ciekawych projektów począwszy od silnika wyszukiwania poczłączeń lotniczych połączonego z modułem dobierania optymalnych połaczeń poprzez system transakcyjny i płatniczy aż po systemy odpowiedzialne za procesowanie posprzedażowe i obsługę klienta jak również strefę użytkownika. Rowijamy również wiele modułów i systemów wspierających, które często są pierwszym punktem kontaktu klienta z naszym serwisem. Te wszystkie system wraz z aplikacją mobilną stanowią ekosystem Esky Travel Systems (ETS). 

Poniżej znajdziesz linki do opisów poszczególnych projektów:

Lista artykułów na blogu.

Dołącz do nas Oferty pracy

Zobacz na blogu

09.09.2022
Marcin Jahn
It’s Not Just HTTP It’s Not Just HTTP

In today’s world of cloud-based solutions, distributed systems, and microservices-based architectures, network communication is a...

23.08.2022
Adam Mrowiec
Konferencja IPC 2022 Berlin Konferencja IPC 2022 Berlin

Pandemia wreszcie się kończy, dlatego w tym roku postanowiliśmy wrócić do naszych wyjazdów na konferencje....