Jak pracujemy ?

Stale towarzyszy nam chęć udoskonalania metod pracy oraz technologii, z których korzystamy. Jest ona wciąż podsycana przez wymagania konkurencyjnego rynku Online Travel. Zafascynowaliśmy się podejściem, jakie prezentuje firma Spotify i zaadoptowaliśmy ten wzorzec do naszej organizacji.

Wierzymy, że zatrudniając najlepszych ludzi na rynku, budujemy wartość firmy. Każdy z nas ma wpływ na rozwiązania biznesowe, jakie powstają w eSky. Masz dobry pomysł – jesteś mile widziany. Właśnie w taki sposób powstaje większość, tak lubianych przez naszych klientów, rozwiązań.

Metody pracy (Scrum/Agile, UCD)

Ufamy fundamentom Agile. Nie tylko używamy Scrum i Kanban, ale również myślimy w taki sposób. Dowiesz się o tym więcej na naszym blogu.

 

Technologie

Rozwijamy nasze systemy w oparciu o różne technologie. Rozwiązania backendowe opieramy na platformie .NET, na której działa nasz silnik rezerwacyjny ETS – eSky Travel Search.

Systemy frontendowe powstają na platformie PHP z użyciem Symfony oraz Angulara i Node.js.

Rozwijamy aplikacje mobilne na platformy Android oraz iOS. To bardzo dojrzałe rozwiązania, zarówno technologicznie jak i funkcjonalnie, co potwierdzają liczne nagrody w wielu krajach.

Lista artykułów na blogu.

Dołącz do nas Oferty pracy

Zobacz na blogu

17.10.2019
Tomasz Kołodziej
Advanced Kubernetes Workshop – Tel Awiw Advanced Kubernetes Workshop – Tel Awiw

Kubernetes to otwarta, elastyczna i  dynamicznie rozwijająca się platforma pozwalająca na uruchamianie skonteneryzowanych usług. Kiedy...

05.03.2019
Grzegorz Kluesza
Porozmawiajmy o Ewie Porozmawiajmy o Ewie

W tym artykule przedstawię jak wyglądała praca nad aplikacją głosową z perspektywy zespołu projektowego który...