Projekt Hotels & Packages

Projekt Hotels & Packages rozwija dwa zbliżone do siebie produkty. Pierwszy z nich, produkt hotelowy, jest wyszukiwarką noclegów oraz systemem rezerwacji, który umożliwa przeszukanie bazy noclegowej składającej się z ponad miliona obiektów na całym świecie. Rozwiązanie to jest wykorzystywane również przez partnerów eSky i systemy typu metasearch. Kolejny z produktów to wyszukiwarka pakietów dynamicznych składających się z lotu oraz noclegu dobranego do wybranych przez klienta dat. Loty dobierane są na podstawie atrakcyjności połączenia, a ich dostawcą jest system rozwijany w ramach projektu Flight Content.

Opisy obiektów noclegowych, ceny oraz dostępności pobierane są za pomocą integracji z kilkoma zewnętrznymi systemami rezerwacyjnymi. Zespół pracuje w modelu Full-Stack, wykorzystuje Angular 2+ na warstwie front-end oraz mikroserwisy napisane w .Net 6.0 w back-endzie. Aplikacje korzystają z baz MongoDB, a częściowo również z MSSQL oraz są hostowane w chmurze Google Cloud. Ponadto część systemu budująca ofertę noclegową wykorzystuje Machine Learning – ML.NET. W ramach dwutygodniowych sprintów realizowane są zadania zarówno dotyczące back-endu jak i front-endu, dzięki czemu programiści mają możliwość rozwoju na każdej z warstw.

Stack technologiczny:
.Net 6.0, Angular 2+, Node.js, Redis, Mongo, MSSQL, ML.Net, Docker, Kubernetes, Google Cloud

Z jakich narzędzi na co dzień korzystają programiści?
Jira, Jenkins, Spinnaker, Bitbucket

Dołącz do nas Oferty pracy

Zobacz na blogu

09.09.2022
Marcin Jahn
It’s Not Just HTTP It’s Not Just HTTP

In today’s world of cloud-based solutions, distributed systems, and microservices-based architectures, network communication is a...

23.08.2022
Adam Mrowiec
Konferencja IPC 2022 Berlin Konferencja IPC 2022 Berlin

Pandemia wreszcie się kończy, dlatego w tym roku postanowiliśmy wrócić do naszych wyjazdów na konferencje....