IT eSky.pl

RSS

Technologie

eSky Technology Platform opiera się na dwóch głównych filarach: technologii Microsoft oraz PHP. Takie połączenie pozwala na budowanie skalowalnych, wysokodostępnych i wydajnych systemów dla nowoczesnego i bardzo wymagającego rynku turystycznego. Posiadamy doskonałych i wyspecjalizowanych fachowców, którzy za pomocą dostępnych technologii stworzyli nowoczesne i wydajne rozwiązania doskonale spełniające oczekiwania stawiane przez tysiące naszych użytkowników.

Microsoft Partner

Metody pracy

Organizując pracę w dziale IT stosujemy optymalne rozwiązania, elastycznie łącząc oczekiwania pracowników oraz kadry zarządzającej. Naszą receptą na sukces jest przyjęcie postawy otwartości i zrozumienia każdej ze stron. Uczymy się nawzajem, wdrażamy dobre pomysły, unikamy nadmiernego formalizmu, stawiamy na metodyki Agile i nieustannie udoskonalamy naszą organizację pracy. Spotykamy się, rozmawiamy, dzielimy pomysłami i realizujemy najlepsze z nich, wspólnie znosimy porażki oraz cieszymy się z sukcesów. Przy pojawiających się nieporozumieniach staramy się przyjmować postawę zrozumienia drugiej strony, co pozwala nam szybko rozwiązać zaistniały problem. Dzięki temu unikamy sytuacji konfliktowych.

Od ponad trzech lat nasza praca oparta jest na metodyce SCRUM. Na początku wdrażaliśmy tylko niektóre jej elementy, takie jak sprinty czy retrospektywy, jednak teraz możemy pochwalić się zastosowaniem filozofii SCRUM, w której ogromny udział ma także obszar biznesowy. Nie stronimy również od testowania innych metodyk, jak Kanban czy Lean Management.

Kładąc nacisk na efektywność i wydajności działań oraz metod, jakie nią sterują, nie zapominamy o komforcie pracy naszych specjalistów. Znając i doceniając ich wartość staramy się zapewniać im jak najlepsze warunki pracy. Wiemy jak wielkie znaczenie ma organizacja i zarządzanie pracą dla specjalistów z branży technologicznej, dlatego stosujemy przewidywalne metody planowania oraz konsekwencję w organizacji zadań .

Co charakteryzuje naszą pracę:
• zaangażowanie i zrozumienie obszaru biznesowego,
• bieżąca współpraca z Architektem podczas realizacji każdego zadania,
• przejrzysty podział pracy: dokładnie wiesz, co masz zrobić,
• kalendarz zadań: znasz termin wykonania swojego zadania,
• racjonalne planowanie zadań: nie wszystko jest na już lub na wczoraj,
• jednoznaczne źródło spójnych wymagań,
• stałe podnoszenie jakości pracy,
• usuwanie impedimentów wynikających z retrospektywy.

Szukamy ludzi kochających technologię, pasjonujących
się tworzeniem rozwiązań informatycznych na szeroką skalę,
chcących się nieustannie rozwijać.
Dołącz do nas